Склад магазину Стамески переїхав на нову адресу

З травня 2020 року наш склад переїхав на нову адресу.

У зв'язку з розширенням наш товар переміщений на новий склад, а шоурум магазину Стамески залишається на своєму колишньому місці.

 

Ви як і раніше зможете відвідати наш магазин для того, аби зробити покупки чи забрати своє замовлення самовивозом в робочі години магазину, але з деякими відмінностями:

В магазині теперь може бути присутнім не весь товарний асортимент.

Оскільки більшість замовлень робляться через Інтернет, і вони тепер відправляються зі складу, а не з офісу, тримати в офісі весь асортимент не є можливим. Безліч найбільш ходових позицій ви зможете знайти у нас в будь-який день, а деякі можуть бути відсутніми в постійній наявності.

Відтак:

- Просимо повідомляти нам про своє майбутнє відвідування магазину.

Хоча двері магазину Стамески для вас завжди відкриті, іноді ми можемо бути відсутніми в офісі. Тому просимо повідомити про своє прибуття принаймні за 30 хвилин для того, щоб ми могли своєчасно надати вам якісну консультацію, відпустити товар або просто ознайомити з асортиментом.

 - Щоб уникнути непорозумінь перед візитом, радимо зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або по електронній пошті для уточнення наявності позицій, що вас цікавлять в магазині.

- Якщо потрібний вам товар помічений на сайті як наявний, в шоурумі його може не бути.

- Перед візитом до магазину рекомендуємо уточнити наявність товару в нашому офісі. Якщо ж товару немає, а ви бажаєте його придбати самовивозом або просто його оглянути перед покупкою - подзвоніть нам: ми замовимо його переміщення зі складу в офіс.


 

Увага! Строк переміщення товару может зайняти до календарного тижня.

 


- Відправка замовлень кур'єром по Києву також може проводитися із затримкою на переміщення товару зі складу в офіс.

 

Магазин Стамески адрес

 

 В усіх інших випадках умови залишилися незмінними:

• Щоби зробити замовлення, вам необхідно зареєструватися на сайті і зробити замовлення через кошик.

• Якщо виникли труднощі при оформленні замовлення - можна відправити артикули товарів які вас зацікавили через форму зворотного зв'язку на сторінці "Контакти". Будь ласка, вкажіть своє ім'я та контактний номер телефону для того, щоб наші менеджери могли зв'язатися з вами найближчим часом.

• Звісно, також можна зв'язатися з магазином зателефонувавши нам за номером телефону - (067)102-33-44.

• Як і раніше, мінімальна сума замовлення для відправки Новою Поштою становить 100 гривень.

• У разі отримання замовлення самовивозом або покупки прямо в магазині, мінімальна сума покупки не обмежена.