У продажу з'явився ТОМ 1 книги "Татьянка Художественная резьба по дереву"

У продажу з'явився ТОМ 1 книги "Татьянка Художественная резьба по дереву"

Після тривалого очікування, нарешті, була випущена нова редакція першого тому книги "Татьянка Художня різьба по дереву".

 

Видання було доповнено новою інформацією та зображеннями. Книга вже зарекомендувала себе як чудовий самовчитель - справжня знахідка для тих, у кого немає можливості займатися різьбленням по дереву з викладачем.

У першому томі книги представлено докладний опис шести технік плоскорел'єфного різьблення в стилі «Татьянка». Освоїти дані уроки не складе труднощів при наявності достатнього ентузіазму, оскільки кожний різ не тільки докладно описаний в тексті, але і наочно показаний на фотографіях в декількох етапах виконання. Тут же описано помилки і як їх уникнути.

 

Автор (Сасиков Шаміль) постарався зробити уроки максимально доступними для розуміння. І судячи з численних відгуків і затребуваності даної книги - йому це вдалося. За час перевидання першого тому у нас накопичилося багато охочих його придбати. На щастя, тепер ми можемо виконати ці та нові замовлення на книгу.

Детальний опис та зміст першого тому книги "Татьянка Художнє різьблення по дереву" Ви можете подивитися в нашому каталозі, пройшовши за посиланням. Чекаємо Ваших дзвінків!