Поповнення в ассортименті дерев'яних заготовок з липи

Поповнення в ассортименті дерев'яних заготовок з липи

Наш асортимент продовжує поповнюватися новими заготовками для різьблення по дереву з липи. Липа - найбільш підходящий і затребуваний матеріал для навчання різьбленню і виконання складних різьблених робіт з дерева. Деревина липи м'яка, однорідна, легко ріжеться на всі боки, має приємний світлий відтінок.

 Заготовки з липи можна використовувати не тільки для різьблення по дереву, але і для таких видів творчості, як декупаж, розпис, обплетення бісером, випалювання і т.д. Підходять вони і для дитячої творчості.

Хто вже стикався з необхідністю придбання заготовок з липи, знає, що на українському ринку дуже складно знайти аналогічний товар, в основному він рясніє заготовками та виробами з бука. Незважаючи на свою потрібність, якісні заготовки з липи на сьогоднішній день - велика рідкість.

На даний момент ми можемо запропонувати дерев'яні шкатулки, скриньки і скрині з липи різних форм і розмірів, а також дошки з липи для навчання і створення невеликих панно. Наш асортимент буде постійно розширюватися та поповнюватися не тільки скриньками, але і дерев'яними вазами, браслетами, обробними дошками і іншими заготовками. Слідкуйте за поповненням на нашому сайті в розділі «Заготовки дерев'яні для творчості» .