Столярний клей Titebond II Premium Wood Glue

Столярний клей Titebond II Premium Wood Glue відомий в усьому світі своєю якістю і видатними характеристиками. Його можна придбати у нашому магазині Stameski.com.ua в розділі Клей для дерева Titebond і замовити доставку по Києву та Україні. Ну а зараз трохи докладніше про цей клей для дерева, який став легендою.

 

Titebond Glues AdhesivesВсе почалося понад 80 років тому, коли американська компанія Franklin почала виробляти клеї для дерева і отримала широку популярність серед майстрів столярної справи з 70-х років минулого століття. І причин для цього було предостатньо: правильна та гнучка цінова політика компанії робила клей Titebond відмінною покупкою, якість клею було на справді високому рівні, а також компанія Франклін надавала технічну підтримку всім своїм клієнтам. Як відомо, в ті часи інтернету ще не було, тому підтримка в телефонному режимі була так само цінна, як і порада знайомого майстра.

На сьогоднішній день під брендом Тайтбонд випускається понад 25 видів клею та 11 видів герметика, які використовуються як у промисловості, так і в побутових умовах.

Першою розробкою компанії Franklin International, став рідкий протеїновий клей Titebond Liquid Hide Glue, який почали масово випускати в 1935 році, в 1952 році вперше був випущений клей для професіоналів Titebond Original на основі аліфатичної смоли. Компанія постійно займалася і продовжує займатися науково-дослідницькою діяльністю, та використовуючи новітні і найсучасніші технології, у 1991 році побачило світ новий винахід компанії Франклін - Titebond II Premium Wood Glue – перший однокомпонентний клей, оснований на аліфатичних полімерах, який задовольняв вимогам стандартів водостійкості ANSI/HPVA Турі II і DIN EN204 D3. І хоч у Франкліна прогрес на цьому не закінчився і є більш сучасні розробки, як раз про Titebond II Premium Wood Glue ми вам сьогодні і розповімо, адже це клей перевірений роками і відомий серед багатьох столярів. А хто про нього не знає – ця стаття для вас.

Столярний клей Titebond в КиєвіСтолярний клей Titebond II Premium Wood Glue являє собою в'язку поліаліфатическую емульсію з поперечними зв'язками кремового кольору. Призначений для склеювання дерева (як м'яких, так і твердих порід), безлічі видів пластику, паперу та паперових плівок, МДФ, ДСП, ДВП, прекрасно склеює фанеру гарячим і холодним методом, а також справляється з клейкою шпону. Може використовуватися при виробництві зовнішніх дверей і вікон, так як клей Тайтбонд 2 відповідає стандарту вологостійкості ANSI TYPE II та DIN EN204 D3, які пред'являють найвищі вимоги до продукції, а також є дуже стійким до заморожування і повністю зберігає свою міцність.

Однокомпонентний клей для дерева Titebond II Premium Wood Glue – один з найміцніших столярних клеїв: міцність шва набагато вище, ніж міцність деревини. Іншими словами, якщо ви склеїте дві дошки клеєм для дерева Titebond II і спробуєте розламати їх, то ви зламаєте дошки, а з'єднання залишиться неушкодженим.

 

 Характеристики клею

 • Сильне початкове схачування (в середньому 10-20 хв.), малий час пресування. Це забезпечується високою в'язкістю клею і швидкою схвачуваністю.
 • В'язкість клею Titebond II становить 4000 мПа*с.
 • Сухий залишок після висихання становить 48% від початкового об'єму.
 • Кислотність клею, PH: 3
 • Температура займання: 100°С
 • Оптимальна температура застосування 12°С (під час нанесення на склеювані поверхні)
 • Допустима температура експлуатації сягає +50°С, що у поєднанні з вологостійкістю дозволяє використовувати його в саунах і лазнях, а нижня межа в -30°С при нашому кліматі дозволяє використовувати клей Titebond II Premium Wood Glue для зовнішніх робіт.

КЛЕЙ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ПІДВОДНИХ З'ЄДНАНЬ!

 • Витрата клею: близько 180-195 г/м2
 • Тиск пресування залежить від матеріалу: для деревини низької щільності 7-10,5 кг/см2, середньої щільності – 8,8-12,3 кг/см2, для деревини високої щільності необхідне пресування у 12,3-17,6 кг/см2.
 • Час пресування залежить від умов та використовуваних матеріалів і становить від 30 до 120 хв.
 • Клей наноситься валиком або пензликом.

Оберігайте рідкий клей від замерзання. Хоч замерзання і не змінює структуру клею, але воно призводить до зміни консистенції і клей загусає. Як вже говорилося, клей для дерева Titebond після засихання повністю зберігає свої властивості навіть при температурі -30 градусів.

 

Підготовка до склеювання

Рекомендації по підготовці до склейки в цілому такі ж, як і для інших столярних клеїв: поверхня повинна бути структурно однорідною, ретельно відшліфованою, а головне – повністю знежиреною, зачищеною від воску, старої фарби або інших забруднювачів. Допускається зазор між склеюваними поверхнями не більше ±0,15 мм, вигин 1,5 мм. Деревина повинна бути висушена і містити не більше 6-8% вологи.

Якщо клей зберігається у вас досить тривалий час, то для відновлення його властивостей необхідно перемішати.

Клей для деревини і столярних робіт Тайтбонд 2 чудовий тим, що його надлишки видаляються не тільки механічною зачисткою після висихання, але й коли він ще рідкий. Для цього достатньо просто стерти його вологою ганчіркою, або обережно змити водою так, щоб при цьому мінімально мочити деревину. При видаленні засохлого Тайтбонда ріжучий інструмент не пошкоджується, так як в клеї відсутні абразивні частини.

 

Заходи безпеки

Хоч клей Titebond II Premium Wood Glue та не має сильних токсичних властивостей, слід дотримуватись обережності в роботі. Після видалення надлишків клею, рекомендується ретельно вимити руки з милом, щоб не викликати алергію у разі підвищеної чутливості до компонентів клею. Роботи по склейці необхідно проводити в добре вентильованих приміщеннях. Якщо під час роботи вас почне мучити запаморочення або інші неприємні симптоми, вийдіть на свіже повітря, відпочиньте. У таких випадках бажано проконсультуватися з лікарем, адже у вас може бути алергія або захворювання органів дихання. Якщо трапилася неприємність і клей потрапив в очі, промийте їх проточною водою протягом 15 хвилин. Зберігайте клей в місцях, недоступних для дітей!

 

Фасовка

Столярний клей Titebond II Premium Wood Glue можна купити в декількох стандартних фасовках – 37, 118, 237 і 473 мл, але в магазині Стамески.сом.ua його можна придбати і відрах об'ємом 1л і 5л. Якщо ви регулярно займаєтеся роботами по склейці деревини, варіант з великою розфасовкою вам дуже знадобиться, так як ви отримаєте не тільки знамениту якість Titebond, але і дуже вигідну ціну, яка порадує будь-якого майстра або людини, що займається закупівлями будматеріалів.

 

* * *

Ми впевнені, що клей для дерева Titebond II Premium Wood Glue порадує вас як якістю, так і зручністю у використанні та універсальністю. Не дарма ж цей столярний клей знає весь світ!

Клей можна купити в магазині Стамески.сом.иа у розділі Клей для дерева Titebond. В наявності присутні усі розфасовки, в тому числі і великі – 1л та 5л.

Клей Titebond 1лКлей Titebond 5л