Тікова олія (Teak Oil) Rustins – просочування для дерева і натуральный антисептик

Rustins Teak Oil – це спеціальна суміш масел, смол, абсорбуючих речовин та осушувачів на полімерній основі, яка призначена для швидкого висихання після обробки дерев'яних виробів і максимального проникнення в глибокі шари деревини.

Купити тікову олію Rustins

Тікова олія Rustins Teak Oil

До складу тікової олії Rustins входить тунгове масло, яке відоме своїми захисними властивостями. Просочення для дерева Teak Oil володіє антисептичними властивостями, так як ретельно заповнює деревні пори і заповнює навіть самі дрібні порожнини в заготовці або виробі. Обробка тіковою олією Тік Ойл створює надзвичайно міцне і дивовижно красиве глянцеве покриття на дерев'яних поверхнях і може використовуватися для попереднього просочення деревини перед нанесенням різних фінішних матеріалів. Добре проявляє структуру дерева і робить природні текстури більш насиченими. Підходить для використання не тільки по дереву, але й для покриття фанери. Так як масло Твк Ойл підходить для всіх видів деревини, то проявлення малюнка дерева може стати гарною можливістю дати друге життя старим речам.

Тікова олія для деревини Teak Oil виготовляється всесвітньо відомою компанією Rustins, яку знають як виробника засобів по догляду за деревом найвищої якості. Про неї ви можете прочитати в нашій попередній статті про масло для дерева Danish Oil.

Оптимально підібрана рецептура тікової олії Растінс дозволяє йому глибоко проникати в деревину і створювати хороший захисний шар. Масло Тік Ойл призначений для використання всередині приміщень та для зовнішніх робіт – для просочення дверей, столярних меблів та меблів для дому.

Одним з найважливіших переваг цієї натуральної рідини для просочення для дерева є те, що вона має властивості антисептика. Тунгова олія, що входить до складу Тік Ойл, не дасть розвинутися грибкам, цвілі та багатьом комахам, а також захистить від розвитку шкідливих бактерій і гниття.

Тікова олія Rustins Teak Oil відповідає Європейським нормам EN 71 (частина 3) від 1995р. Teak Oil є натуральним, екологічно чистим продуктом і не має токсичних властивостей. Це робить його придатним навіть для обробки дитячих іграшок!

 

Сумісність з іншими засобами по догляду за деревом

Дошка, оброблена маслом Teak Oil

 

Олія Rustins Teak Oil повністю сумісниа з іншими засобами для догляду за деревом, такими як Rustins Wood Dye, Rustins Grain Filler, Rustins Wood Filler. В тікову олію можна додавати до 30% барвника. Тобто, якщо ви плануєте фарбувати деревину, то вам не обов'язково робити це до чи після просочення маслом, а прямо під час просочення. Масло також сумісне з поліуретановим лаком Rustins Polyurethane Varnish, який можна використовувати після просочення.

 

 

Як використовувати масло Rustins Teak Oil

  • Перед використанням олії, флакон необхідно добре збовтати, так як масло складається з компонентів, які відрізняються за вагою, і більш важкі компоненти осідають на дно. Розшарування масляних сумішей - це нормальне явище, тому не забувайте це робити не тільки при роботі з тіковою олією Растінс, але і з будь-якої іншою масляною сумішшю.
  • Перед обробкою дерево необхідно підготувати. Поверхня повинна бути добре відшліфована, очищена від різноманітних забруднень, таких як пил, жир (особливо віск та восковмісні склади), інший бруд і пил після полірування поверхні.
  • Забруднення слід видаляти м'якими паперовими рушниками або чистою тканиною. Якщо поверхню доведеться мити, то після цього варто добре просушити виріб, інакше масло не вбереться так глибоко, як це передбачається. Зрозуміло, що це погіршить якість покриття.
  • Перед просоченням деревини не можна використовувати грунтовку, так як це погіршить вбираюча здатність дерева в тому місці, де була нанесена грунтовка.
  • Тікова олія для деревини Rustins Teak Oil наноситься пензликом або чистою тканиною, змоченою в олії. Перший шар краще наносити пензлем, при цьому намагатися нанести максимально товстий шар, так як масло швидше і більше вбереться, ніж при нанесенні наступних шарів. Через кілька хвилин після нанесення другого і інших шарів слід видаляти надлишки масла.
  • На необроблену деревину необхідно нанести, як правило, три шари масла Твк Ойл. Але при обробці зовнішніх поверхонь може знадобитися нанесення в 4-6 шарів. Приділіть особливу увагу краям поверхонь, так як вони найбільш схильні до впливу зовнішніх факторів. Маючи антисептичні властивості, олія захищає дерев'яні вироби не тільки від примх погоди, але й від дрібних шкідників - мікробів, цвілі, грибка і багатьох комах, які люблять поласувати деревинкою.
  • Час висихання залежить від температури і вологості і складає 4-6 годин. Rustins рекомендує наносити масло при температурі від 15 до 25 градусів і не проводити робіт при температурі +10 градусів, при +5 градусів і нижче роботи проводити не можна. Також не рекомендується вкривати деревину при зовнішніх роботах, якщо очікується дощ.
  • Витрата тикового масла становить приблизно 1 літр на 14 м2 на один шар і може відрізнятися в залежності від породи дерева, а саме від його всмоктуючої здатності.
  • Патьоки, які утворюються на фінішному шарі, можна видалити дрібною шкуркою (наждачним папером), але це потрібно робити тільки уздовж волокон дерева.

Обробка деревини маслом Rustins Teak Oil

Через деякий час, покриття втрачає свої властивості, тому слід повторно наносити тікову олію Teak Oil хоча б раз у рік. Щоб запобігти появі плісняви та грибка на виробах, розміщених ззовні, може знадобитися і більш часте повторне просочення. В першу чергу, це стосується такої деревини, як дуб і м'які породи дерева, так як вони найбільш сприйнятливі до погодних умов. Перед повторною обробкою необхідно очистити ппросочувану поверхню уайт-спиритом.

 

Увага! Тікова олія Rustins Teak Oil для обробки дерева є легкозаймистою речовиною! Дотримуйтесь техніки пожежної безпеки при роботі з маслом і не куріть під час просочення дерева.

 

Купити масло Rustins Teak Oil можна в магазині Стамески.соm.uа на сторінці «Тікова олія для просочення дерева - Teak Oil «Rustins» у розділі «Масло, віск та барвники для обробки дерева». Якщо ви знаходитесь не в Києві або ви занадто зайняті, щоб приїхати до нас в магазин, ми доставимо його вам «Новою поштою».