Rustins - товари для обробки, тонування та просочування дерева

Чим обробляти дерево?

Каталог продукції "Rustins"

Компанія Rustins була заснована в 1924 році в Лондоні сином мебляра Сідні Растіна.

Свій перший магазин Сідні відкрив у Лондоні, де він продавав готові вироби місцевим жителям і торговцям. Батько Сідні був столяром, а перші вкладення в бізнес у розмірі 50 фунтів надійшли від його матері.

Під час Другої Світової війни, в першому ж нічному нальоті на місто в 1932 році, був знищений основний завод компанії і бізнес був змушений переїхати в нинішнє місце - район Cirklewood в Лондоні. Після Сідні, управління компанією взяв на себе його син Ронні, який керував до своєї смерті в 2008 році. Він домігся того, що компанія стала самою передовою у виробництві покриттів для деревини, а "Rustins" найкращим брендом в індустрії оздоблювальних матеріалів для тонування і захисних покриттів для дерева.

Продукти Rustins орієнтовані на ринок «зроби своїми руками, у себе вдома». Масла, воски, шпаклівки та барвники для дерева дуже прості у використанні, не вимагають спеціальних засобів і навичок роботи. Компанія Rustins першою запропонувала ринку засіб для видалення старої фарби ще в далекому 1947 році. Також компанія стала першим виробником Датського масла для покриття деревини, яке набуло великої популярність у всьому світі.

Донині колектив компанії приносить інновації в сегменті обробки та декорування виробів з дерева, виробляючи екологічно чисті і безпечні товари. На сьогоднішній день продукція компанії представлена більш ніж в 20 країнах, а її співробітники підтримують 90-річні традиції виробництва виключно якісної продукції для тонування та захисту деревини.